יניב המעצב
  • טלפון: 0722-657-687
  • כתובת: רחוב אילת 6, תל אביב
  • מיקוד: 3508508
  • קצת עלינו: תכשיטים הם המתנה המועדפת על כל בחורה ובפרט אם מדובר בתכשיטים מעוצבים, יניב המעצב מציע לכן מגוון רחב של טבעות, שרשראות, צמידים ועגילים בעיצוב אישי תוך דגש על איכות התכשיט ותכונותיו.
  • תחומי פעילות: תכשיטים בעיצוב אישי, מעצב תכשיטים
  • אתר הבית : http://www.y-sh.co.il/, http://www.my-studio.co.il/

7 חוות דעת

סרטון יניב המעצב

גוגל פלוס יניב המעצב

אנחנו בגוגל פלוס

פייסבוק יניב המעצב


רביב חיים
19/06/2017 09:45:10

תכשיטים בעיצוב אישי

רביב חיים דרג את יניב המעצב
דירוג כללי:
דירוג מקצועיות:
דירוג שירות:
תאריך קבלת שירות: 02/02/2017

הגעתי לעסק ואהבתי את האדם מאחורי המעצב. כבר בכניסה לסטודיו מקבלים תחושה אותנטית וכאשר באתי עם עיצוב משלי, זכיתי לאהדה ויניב התגלה כמעצב בחסד כשהבין את הרצון שלי ויצר את הטבעת בדיוק לטעמי. מאז ועד כתיבת חוות דעת זו כבר ביקשתי ממנו תכשיט נוסף ואני מאמין שאהיה מרוצה. המלצה חמה לכל אחד או אחת שרוצים תכשיט מיוחד וייחודי. שיהיה בהצלחה.


יאיר וחני אהרוני
21/05/2017 23:25:30

יניב זה לכל החיים

יאיר וחני אהרוני דרג את יניב המעצב
דירוג כללי:
דירוג מקצועיות:
דירוג שירות:
תאריך קבלת שירות: 05/03/2007

את יניב פגשנו לראשונה בתחילת דרכנו ;בחירת טבעות לחתונה ... יניב הפגין סובלנות ויצרתיות יוצאת דופן לשיגעונות שלנו והכול בחן ובנועם הליכות הייחודית רק לו ומאז המשפחה התרחבה ברוך ה׳ ובכל שלב בחיינו כמשפחה יניב תורם בחדוות העשייה והיצירתיות הבלתי מתפשרת ביצירת התכשיט המקורי והבלעדי רק עבורנו ובכך ממשיך לייצר עבורנו את ה-דבר שהוא שלנו ! אבל עם הנגיעה שהיא כל-כך שלו והיא בגדר מתנת אל יניב תודה לפני הכול על היותך אדם (!) אמן נדיר שמגשים כל חלום לכדי אומנות ממשית ועל היותך גבר !! ??


מירב אוסופסקי
19/05/2017 02:16:29

יניב שפירא צורף מעצב תכשיטים ומגשים חלומות!!

מירב אוסופסקי דרג את יניב המעצב
דירוג כללי:
דירוג מקצועיות:
דירוג שירות:

את יניב שפירא הכרתי בתחילת דרכי ..הייתי מכינה תכשיטים בבית והרגשתי שחסרים לי כלים לממש את מה שבדמיוני והתחלתי לקחת שיעורים .לימדת אותי הרעפת עלי מהידע שלך ומעבר לכך שם בסטודיו אצלך התאהבתי בעולם הצורפות .יניב שפירא זו הזדמנות לומר לך תודה ענקית על תקופה מדהימה שהייתה לי אצלך בסטודיו תמיד הרגשתי בית תמיד עזרת גם שהמשכתי הלאה תמיד היית שם לייעץ לעזור באמת שאין דברים כמוך !!יש לך סטודיו שהוא אחד הטובים בארץ עם כל המכונות וכל האפשרויות!!הייתי גם מסתכלת עליך יושב עם לקוחות שרוצים שתכין להם תכשיט ותגשים להם חלום ראיתי אותך יוצר ואז הרגע הזה כשהם באים לראות את התכשיט והם ככ מאושרים !!והיי גם היום אני מוצאת את עצמי חוזרת אליך עם שאלות וצריכה עזרה פה עזרה שם ואתה תמיד שם עם החיוך שלך והכישרון שלך פותר לי תמיד הכל:)!!תודה יניב שפירא ותודה טלי מנהלת הסטודיו שתמיד מקבלת אותנו בחום באהבה ונתינה תודה!! אוהבת אתכם מאד !!


רובי מקובר
16/05/2017 18:31:16

אמן בחסד

רובי מקובר דרג את יניב המעצב
דירוג כללי:
דירוג מקצועיות:
דירוג שירות:

יניב שפירא אמן בחסד עליון, העבודות שלו מקוריות ויפהפיות. ראיתי זוגות שיצרו אצלו טבעות נישואין, תלמידות ותלמידים שיוצרים בהנחייתו תכשיטים מהממים ולקוחות מרוצים בלי סוף. יניב תמיד יודע להקשיב לצורך ולרצון, יודע לכוון בעצה טובה ובנסיון שלא יסולא בפז, ולהגיע יחד עם הלקוח לתוצאות נדירות בעיצובן ובאיכותן. מומלץ ביותר. גם יצירתי הקטנה בתכשיטנות באה לעולם בעזרתו של יניב. התוצאה יותר טובה ממה שתכננתי והעיצוב יצא מדהים בזכות הנחייתו של יניב ובזכות העבודה עמו.


דינור גרינברגר
16/05/2017 16:39:19

אמן בחסד עליון אווירה משפחתית ואוהבת

דינור גרינברגר דרג את יניב המעצב
דירוג כללי:
דירוג מקצועיות:
דירוג שירות:
תאריך קבלת שירות: 03/04/2015

יניב אדם מוכשר מאוד סבלני ומקצועי ביני לי מאוד כיף לחוות איתו את שיעורי הצורפות מאוד מאוד מקצועי , לא וויתר לי אף פעם ועל כך אני מודה לו? כמו כן אלי ושאר האנשים בסטודיו מאוד קשובים חמים ודואגים. ממליץ בחום על יניב שפירא .... דרכו כבר התחלתי לעבוד לבד והיום אני בעצמי מכין טבעות לחברים ולמשפחה. אז המון תודה לכם טלי ויניב שפירא אתם אלופים


אלי
07/03/2017 16:02:36

תודה ! יש הרבה, אז בסבלנות בבקשה...

אלי דרג את יניב המעצב
דירוג כללי:
דירוג מקצועיות:
דירוג שירות:

יניב היקר, תודה ! יש הרבה, אז בסבלנות בבקשה... 1. על הרעיון 2. על האפשרות לשלב ברעיון שלך את החלומות שלנו 3. על האפשרות לעבד את הרעיון במו ידיי 4. על המקצועיות 5. על התענוג הצרוף שזה הסב לנו 6. על הזכות לשתף פעולה עימך 7. על האדרנלין שפמפם בי כשהשקעתי בעיבוד של כל שן ושן 8. על שילוב שמותינו, וששת ילדינו בטבעת 9. על כל יום שאביט בטבעת, על ידה של זוגתי, ואדע מה משמעותה 10. על סגירת המעגל, והידיעה כי זוגתי נושאת על ידה אבן שהיתה שייכת להורי 11. הכח שאשאב כשאביט באבן ואדע כי אימי "משגיחה" על כל צעדיי שלך, בהמון הערכה אישית, מקצועית וערכית, אלי


חן
20/09/2016 17:32:53

הגעתי לסטודיו של יניב על מנת לעצב לאשתי הטרייה תכשיט יוקרתי ליום הנישואין הראשון שלנו היחס שקבילתי היה חם ומקצועי כאחד

חן דרג את יניב המעצב
דירוג כללי:
דירוג מקצועיות:
דירוג שירות:

הגעתי לסטודיו של יניב על מנת לעצב לאשתי הטרייה תכשיט יוקרתי ליום הנישואין הראשון שלנו היחס שקבילתי היה חם ומקצועי כאחד תודה רבה לכם על שירות ועבודה יוצאת מן הכלל